29 березня 2020

Екскурсія в агрокомпанію "Гудвеллі Україна"

29 жовтня студенти відділення ветеринарної медицини і технологій в тваринництві  та викладачі відвідали компанію Гудвеллі Україна. Створена на Прикарпатті данськими інвесторами 15 років тому, компанія має сім свиноферм, один корівник, перший в Україні біогазовий завод . Земельний банк налічує близько 20 тис. га в різних регіонах Івано-Франківської області. Працевлаштовано 700 людей, яким забезпечено високу зарплату та хороший пакет соціального захисту.                    Під час екскурсії студенти ознайомились з  сучасною технологією виробництва свинини, роботою біогазового заводу. Після ознайомлення з роботою підприємства господарі організували екскурсію в м. Івано-Франківськ. Всі витрати на поїздку взяла на себе компанія.
     
Компанія запросила студентів для проходження практики на виробництві. 

                                                          При цьому практикантам виплачуватимуть чималу зарплату, забезпечать безкоштовним житлом, харчуванням та проїздом  на роботу. Студенти позитивно сприйняли таку пропозицію.
     Таким чином, екскурсія на виробництво не тільки сприяє поглибленню та систематизації знань, ознайомленню з передовими технологіями в аграрній галузі, а й допомагає майбутнім фахівцям орієнтуватися на ринку праці.
     Учасники поїздки висловлюють вдячність її організатору, завідувачу відділення ветеринарної медицини і технологій в тваринництві Рапі Лесі Володимирівні.

Немає коментарів:

Дописати коментар